شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

درود کاربر مهمان
مهمان گرامی به انجمن ملی ایرانیان خوش آمدید . لطفا برای استفاده از امکانات انجمن عضو شوید و اگر قبلا عضو سایت شده اید وارد شوید .
برای دریافت کلمه عبور جدید لطفا آدرس ایمیل زمان عضویت خود را در کادر زیر وارد کنید

ارسال پاسخ 
پندهای آموزنده از بزرگ انسان تاریخ بشریت
ارسال: #1
10-02-2011, 03:57 AM
دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند . کوروش هخامنشی

خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها -یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را ازآرزوهای دست نیافتنی خالی کن . کوروش هخامنشی

اگر میخواهید دشمنان خود را تنبیه کنید به دوستان خود محبت کنید . کوروش هخامنشی

آنچه جذاب است سهولت نيست، دشواري هم نيست، بلکه دشواري رسيدن به سهولت است . کوروش هخامنشی

وقتي توبيخ را با تمجيد پايان مي دهيد، افراد درباره رفتار و عملکرد خود فکر مي کنند، نه رفتار و عملکرد شما . کوروش هخامنشی

سخت کوشي هرگز کسي را نکشته است، نگراني از آن است که انسان را از بين مي برد . کوروش هخامنشی

اگر همان کاري را انجام دهيد که هميشه انجام مي داديد، همان نتيجه اي را مي گيريد که هميشه مي گرفتيد . کوروش هخامنشی

افراد موفق کارهاي متفاوت انجام نمي دهند، بلکه کارها را بگونه اي متفاوت انجام مي دهند . کوروش هخامنشی

پيش از آنکه پاسخي بدهي با يک نفر مشورت کن ولي پيش از آنکه تصميم بگيري با چند نفر . کوروش هخامنشی

کار بزرگ وجود ندارد، به شرطي که آن را به کارهاي کوچکتر تقسيم کنيم . کوروش هخامنشی

کارتان را آغاز کنيد، توانايي انجامش بدنبال مي آيد . کوروش هخامنشی

انسان همان مي شود که اغلب به آن فکر مي کند . کوروش هخامنشی

همواره بياد داشته باشيد آخرين کليد باقيمانده، شايد بازگشاينده قفل در باشد . کوروش هخامنشی

تنها راهي که به شکست مي انجامد، تلاش نکردن است . کوروش هخامنشی

دشوارترين قدم، همان قدم اول است . کوروش هخامنشی

عمر شما از زماني شروع مي شود که اختيار سرنوشت خويش را در دست مي گيريد . کوروش هخامنشی

آفتاب به گياهي حرارت مي دهد که سر از خاک بيرون آورده باشد . کوروش هخامنشی

وقتي زندگي چيز زيادي به شما نمي دهد، بخاطر اين است که شما چيز زيادي از آن نخواسته ايد . کوروش هخامنشی

من یاور یقین و عدالتم من زندگی ها خواهم ساخت، من خوشی های بسیار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمین خواهم کرد، زیرا شادمانی او شادمانی من است. کوروش هخامنشی

تاریخ ایران را خوب یا بد نیاکان ما ساختند ، بی اندیشیم ما چگونه تاریخ را برای آینده گان می سازیم .

انسانهای بزرگ هرگز نمی میرند چون نسل ها با تفکراتشان زندگی می کنند .
(آخرین ویرایش در این ارسال: 10-02-2011 03:58 AM، توسط آرتاپارت.)
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Kourosh ، behroz
ارسال پاسخ 
« قدیمی تر | جدید تر »
حالت موضوعی | حالت خطی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرش به انجمن:

▲ بازگشت به بالاتماس با ماایران هخا (دوستداران ایران)بازگشت به محتوا آرشیوپیوند سایتی RSS