شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

درود کاربر مهمان
مهمان گرامی به انجمن ملی ایرانیان خوش آمدید . لطفا برای استفاده از امکانات انجمن عضو شوید و اگر قبلا عضو سایت شده اید وارد شوید .
برای دریافت کلمه عبور جدید لطفا آدرس ایمیل زمان عضویت خود را در کادر زیر وارد کنید

ارسال پاسخ 
بیو گرافی
ارسال: #1
01-30-2012, 09:12 PM
درود
من آمیتیس دزپور ساکن تهران - نارمک - متولد 62/1/18
مدرک : فوق لیسانس روانشناسی بالینی - و تاریخ
در یک خانواده مرفه با یک پدر نظامی و بسیار سختگیر بزرگ شدم ، البته اینم بگم تا دوران نوجوانی مرفه بودم الان شک دارم که حتی نیمه مرفه باشم Smile

شغل : آزاد

علایق آمیتیس : به شدت به تاریخ ایران قبل از اسلام علاقه دارم به ویژه دوران با شکوه هخامنشیان ، کوروش هخامنشی رو ستایش میکنم تا حدی به کوروش هخامنشی علاقه دارم که بین دوستان و همکارانم معروف هستم به آتوسا دختر کوروش . خواننده مورد علاقه آمیتیس گوگوش ، سایت های مورد علاقم : همین سایت که خیلی دوسش دارم ، تاریخ ما و
فیس بوک ، به مطالعه هم علاقه زیادی دارم رومان تاریخی و مستند تاریخی .

تیم مورد علاقه : پرسپولیس و رنگ مورد علاقه : هر رنگی که به قرمز نارنجی و زرد نزدیک باشه .

دوستای گلم باید منو ببخشید اصلا" اهل کتابی صحبت کردن نیستم و همیشه عامیانه و خودمونی حرف میزنم و مینویسم .

فیلم : فیلم مورد علاقه آمیتیس ، برباد رفته شاهکار مارگارت میچل .

آمیتیس فیلم 300 رو دوست نداره Angry

اخلاق : مهربون ، زود رنج ، زود عصبانی میشم خیلی زود هم آروم .

شهر مورد علاقه آمیتیس : شیراز

ورزش : تنیس

آمیتیس به مجروحین جنگ ، جانبازان و شهدا قلبا" احترام میزاره و برای اونها احترام خاصی قائله اونها قهرمانان این مرز و بومن .Heart

دین : در مورد دین و مذهب هم باید بگم که 1 سال از دین خارج و هنوز دینی رو در نظر نگرفتم ، در مورد دین خیلی سر در گمم Huhچیزهای در مورد دین اسلام خوندم و شنیدم که دیگه نمیخوام دینم اسلام باشه و معتقدم که دین اسلام دین ضد بشرو دین عربها ست البته این اعتقادات آمیتیس و به اعتقادات بقیه احترام میزاره و توهین نمیکنه .

همیشه یه دغدغه و ناراحتی فکری دارم و اون هم مقبره کوروش هخامنشی که اگه کوچکترین آسیبی بهش برسه ، مطمئنن اون روز من میمیرم .Sad

و در آخر آمتیس با تمام مشکلاتی که درHeart ایران Heartهست ، Heart ایران Heart پرسته و به ایرانی بودنش افتخار میکنه Heart .( آمیتیس فقط و فقط به خدا ایمان و اعتقاد داره ) .

بيزارم از دشمنانت اي سرزمين آريا...كور باد نگاه آنكس كه دشمن توست ,ايران من...
من یک ایرانیم از نژاد آریایی و وارث کوروش بزرگ .
هرگز نخواب کوروش ، ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد .
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط آرتاپارت ، MARDAVIZ ، فره کیانی ، naser22 ، آیران دخت
ارسال: #2
01-30-2012, 09:55 PM
بخشنودی اورمزد دانا

آگاهی بسیار پرمایه ای است.

آمدن تان را به انجمن ایران هخا شادباش می گویم. امیدوارم زمانهای نیکویی را در این انجمن سپری کنید.Smile

پاینده و سربلند باشید

پاینده باد ایران

...
 سپاس شده توسط MARDAVIZ
ارسال: #3
01-30-2012, 10:18 PM
فره کیانی دوست عزیزم من هم امیدوارم دوست خوب و عضو خوبی در این انجمن باشم ، و مچکرم به خاطر خوش آمد گویی شما .

بيزارم از دشمنانت اي سرزمين آريا...كور باد نگاه آنكس كه دشمن توست ,ايران من...
من یک ایرانیم از نژاد آریایی و وارث کوروش بزرگ .
هرگز نخواب کوروش ، ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد .
 سپاس شده توسط MARDAVIZ
ارسال: #4
01-30-2012, 10:45 PM
زندگی کن و بگذار دیگران نیز زندگی کنند و هرکس خدای خود را بپرستد تا کمتر اذیت و آزار شود . از فرامین بزرگ انسان تاریخ بشریت کوروش هخامنشی

کوروش آسوده نخواب فرزندانت خفته اند . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با عرض ادب و احترام

درود بر آمیتیس میهن پرستان معروف به آتوسا دختر کوروش

پیوندتان به جمع عاشقان این مرز و بوم کهن و راهروان تفکرات انسان دوستانه پدر پارسیان فرخنده باد

آشنایی نامه شما را مطالعه نمودم

تفکرات شما قابل احترام و پر از رمز و راز است که نیاز به مطالعه و تحقیق زیادی دارد و بسیار خرسندم که اندیشدن به تاریخ نیاکانمان در بین ایرانیان بخصوص نسل جوان رو به افزایش میباشد .

باشد روزی که در میهن عزیزمان ایران یکصدا فریاد برآریم کوروش آسوده بخواب که ما بیداریم .

مانا ، دانا و پایدار باشید

تاریخ ایران را خوب یا بد نیاکان ما ساختند ، بی اندیشیم ما چگونه تاریخ را برای آینده گان می سازیم .

انسانهای بزرگ هرگز نمی میرند چون نسل ها با تفکراتشان زندگی می کنند .
(آخرین ویرایش در این ارسال: 01-30-2012 10:55 PM، توسط آرتاپارت.)
 سپاس شده توسط MARDAVIZ
ارسال: #5
02-18-2012, 04:56 AM
درود خدای زرتشت و مسیح بر تو باد
که این مرز و بوم شما عزیزان را کم دارد
خدا پرستی بهتر از دین پرستی است
 سپاس شده توسط آمیتیس
ارسال پاسخ 
« قدیمی تر | جدید تر »
حالت موضوعی | حالت خطی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرش به انجمن:

▲ بازگشت به بالاتماس با ماایران هخا (دوستداران ایران)بازگشت به محتوا آرشیوپیوند سایتی RSS